2026. január 28., szerda

El Salvador- Salto de Malacatiupan -28.

 

🇸🇻A romok után után egy különleges helyhez autóztunk-hozzáteszem szörnyű poros és földes úton.
Ha Közép-Amerika és vulkánok akkor itt a vízesés is forró.
A nap ráadásul nagyon tűzött, jól meg is pirultunk.
Először csak néztem, hogy,a helyi gyerekek milyen bátrak-de ők meg azt látták hogy én nem.. odajött 2 kislány , az egyik mutatta merre a másik fogta a kezemet. Igy csúzdáztunk a köveken és a kicsi medencéken át😍 Az egyik legjobb élményem volt eddig!
Kocsinak parkolás 1 Usd, belépő 1-1 usd. 






 

Visszafelé a vizeséstől megálltunk a városkában. Itt ép tortillat és édeskukoricaból sütnek banánlevélben lepényt. Finom.
 





 



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Gdańsk-1.

 A repülőjegyeinket még tavaly vettem meg-közel 1 évvel előre-amikor a WizzAir bejelentette az új uticélt.   Gda...