2025. november 2., vasárnap

Santa Maria, Sal-14. Gospel mise

 reggelink után autóba ültünk és a helyi templomba gospel misére jöttünk.

Helyiekkel lett tele  a templom, de turistákból sem volt hiány :) 

Hatalmas élmény volt, ilyet csak filmben láttunk eddig.. 






Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Gdańsk-1.

 A repülőjegyeinket még tavaly vettem meg-közel 1 évvel előre-amikor a WizzAir bejelentette az új uticélt.   Gda...